Προηγιασμένη Θεία Λειτουργία στην ενορία Πεύκου
![](https://www.dogma.gr/wp-content/uploads/2024/04/Screenshot_20240411_163138_Gallery-1080x480-666x399.jpg)
Ο Σεβασμιώτατος αφού ομίλησε καταλλήλως ευχήθηκε στο εκκλησίασμα να διέλθουμε το υπόλοιπο της Αγίας και Μεγάλης Τεσσαρακοστής έως το Άγιον Πάσχα με μετάνοια.
Tο απόγευμα της Τετάρτης 10ης Απριλίου, ο Σεβ. Ποιμενάρχης κ. Ανδρέας τέλεσε την Προηγιασμένη Θεία Λειτουργία στην ενορία Πεύκου της Βιάννου. Ο Σεβασμιώτατος αφού ομίλησε καταλλήλως ευχήθηκε στο εκκλησίασμα να διέλθουμε το υπόλοιπο της Αγίας και Μεγάλης Τεσσαρακοστής έως το Άγιον Πάσχα με μετάνοια.